Cennik

Biuro Rachunkowe Spectrum dokładnie analizuje potrzeby klienta co do zakresu usług niezbędnych do jak najlepszego funkcjonowania firmy. W oparciu o nasze doświadczenie i rozmowy z klientem ustalamy optymalną formę współpracy. Znając jej szczegółowy zakres ustalamy w drodze indywidualnych negocjacji optymalną dla obu stron cenę świadczonych usług.

Zazwyczaj cena jest stałym miesięcznym ryczałtem obejmującym pełen zakres usług. Ulega ona zmianie, gdy dokumentacja klienta bądź czas pracy zmienia się znacząco.

Przykładowe ceny kształtują się następująco:

W celu uzyskania wyczerpujących informacji prosimy o telefoniczny kontakt z biurem pod numerem telefonu (0 12) 292 76 18. Jeżeli są Państwo zainteresowani szacunkową kalkulacją ceny naszych usług dla Państwa firmy, prosimy wypełnić zapytanie ofertowe. Odnosi się ono do kilku podstawowych czynników, które mają wpływ na potencjalny wkład pracy w obsługę Państwa firmy, a tym samym na cenę tej obsługi. Po zapoznaniu się z danymi zamieszczonymi przez Państwa w formularzu podamy proponowaną cenę.